"Wiedźmin 3" trafi na konsolę Nintendo Switch!

    Plotkowano o tym od dawna, jednak dopiero konferencja Nintendo na targach E3 przyniosła potwierdzenie. "Wiedźmin 3" wraz z dodatkami trafi na przenośną konsolę wielkiego N!

    Informacje o potencjalnym wydaniu trzeciej części Wiedźmina na Nintendo Switch krążyły juz od dawna, jednak fani nie potrafili sobie wyobrazić by przenośna konsola była w stanie poradzić sobie z taką produkcją. Tylko nieliczni uparcie twierdzili, że tylko kwestią czasu jest to kiedy CD Projekt Red postanowi przenieść swoje dzieło na kolejną platformę. Jak widać nie tylko praca nad grą "Cyberpunk 2077" zaprzątała im ostatnio głowy. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź "Wiedźmin 3 Complete Edition"!

    Jak nietrudno zauważyć, grafika nie prezentuje się tak okazale, jak na komputerach i konsolach stacjonarnych. Twórcy musieli pewne rzeczy okroić aby produkcja była w stanie poradzić sobie na slabszej platformie. Bez problemu jednak da się w niej wyczuć ten klimat, który przesądził o jej sukcesie. Czy Switch stanie się dobrym domem dla Geralta? Przekonamy się jeszcze w tym roku.