Zdjęcia, plakaty i prolog wielkiego crossovera seriali DC!

    W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące zbliżający się wielkimi krokami crossover seriali: "Flash", "Arrow" i "Supergirl". W naszej galerii znajdziecie także kilka zdjęć z nadchodzących odcinków, a także prolog, którego akcja toczy się... No właśnie, zgadniecie gdzie?

    Tradycją stało się, że raz do roku superbohaterowie realizowanych przez stację CW seriali spotykają się w wielkim crossoverze, w którym stają naprzeciwko zagrożeń, z którymi nie poradziliby sobie w pojedynkę. Tym razem jednak zabrakło wśród nich ekipy z "Legend of Tomorrow", która ma otrzymać swój własny odcinek specjalny. W zamian za nich na ekranie zadebiutuje Batwoman.

    "Elseworlds" zapowiada się naprawdę interesująco. Z trailerów możemy wywnioskować, że tym razem spotkamy bohaterów z różnych rzeczywistości, a przy okazji odwiedzimy miejsca, których się nie spodziewamy.

    Głównym przeciwnikiem bohaterów będzie tym razem Monitor, w którego wciela się LaMonica Garrett. Jest to jedna z najpotężniejszych postaci w uniwersum DC. Nadzoruje wszystkie światy w Multiwersum i od czasu do czasu reaguje, gdy uzna, że coś wymaga jego interwencji. Początkowo był uznawany za wroga, gdyż dostarczał złoczyńcom technologię i broń. Jednak z czasem jego prawdziwa natura została ujawniona. Czytelnicy komiksów dowiedzieli się, że Monitor przez miliardy lat czuwał nad multiwersum i chronił je przed Anty-Monitorem. Dostarczał broń bohaterom i złoczyńcom DC by w ten sposób wybrać odpowiednich kandydatów do jego krucjaty. Dwoma głównymi asystentami Monitora byli Pariah (naukowiec, który nauczył się śledzić działania Anti-Monitora) i Harbinger (sierota wychowana przez Monitora, traktowana przez niego jak córka).

    Pierwszy odcinek wielkiego crossovera zadebiutuje już 9 grudnia. Czekacie? A może tematyka superbohaterskich seriali już się Wam przejadła? Dajcie nam znać w komentarzach.