Zwiastun Avengers 4 już w tym tygodniu?!

Prawdopodobnie już w tym tygodniu otrzymamy pierwszy zwiastun "Avengers 4". Informacja nie została jeszcze potwierdzona, jednak jej źródło wydaje się prawdopodobne.

Pierwsza zapowiedź "Avengers 4" jest chyba jednym z najbardziej wyczekiwanych materiałów promocyjnych tego roku. Fani już od premiery poprzedniej części zastanawiają się, jaki tytuł będzie nosiła kontynuacja, a także czego w ogóle możemy się po niej spodziewać. Przynajmniej na część pytań powinniśmy poznać odpowiedź jeszcze w tym tygodniu!

Najnowsze informacje każą nam sądzić, że długo wyczekiwany trailer "Avengers 4" w końcu zadebiutuje! Ma to nastąpić w najbliższą środę, w jednym z amerykańskich programów telewizyjnych. Informacja taka pojawiła się za sprawą ekspertów branżowych, którzy w oparciu o własne źródła, postanowili podzielić się takimi wieściami ze światem. Ich wpisy można by traktować jako zwykłe plotki, gdyby nie jeden mały szczegół. Przy okazji zdradzili, że drugi trailer "Kapitan Marvel" zadebiutuje już najbliższej nocy i ta informacja została już potwierdzona! Czy zatem Marvel w końcu zlituje się nad nami i da nam przedsmak tego, co nas czeka? Odpowiedź poznamy już wkrótce!

Film "Avengers 4" zadebiutuje w kinach 3 maja 2019 roku.