PlayStation Showcase 2021

Outpost 2

Wolverine kolejną grą zmierzającą na Playstation 5! Insomniac Games stworzy własne uniwersum gier na bazie komiksów Marvela?

Sony najwyraźniej postanowiło dość mocno wkroczyć na rynek gier ze świata Marvela. Oprócz szykowanej części drugiej Spider-Mana, w produkcji znalazł się tytuł poświęcony Wolverinowi. Zapowiedź ta wywołała od razu spekulacje, czy twórcy chcą w ten sposób postawić podwaliny pod nowe uniwersum. Za produkcję obu gier odpowiada w końcu to samo studio, a nie da się ukryć, że w przypadku Marvel Cinematic Universe wspólny świat się jak najbardziej sprawdził.

Remake Star Wars Knights of the Old Republic

Sony postanowiło najwyraźniej zadbać o pozyskanie nowych graczy. Po tym, jak Microsoft kupił Bethesdę i tym samym nabył ogromną ilość głośnych tytułów na rzecz swojej platformy, Japończycy uznali, że muszą zagrać na sentymencie graczy i postarać się o coś, co przyciągnie do nich klientów. Wybór najwyraźniej padł na Star Wars Knights of the Old Republic, którego remake pojawi się wyłącznie na Playstation 5. 

Poniżej możecie zapoznać się z krótkim teaserem, który został zaprezentowany w trakcie PlayStation Showcase 2021.

Marvel's Spider-Man 2 zapowiedziane! Pierwszy zwiastun zdradza informacje na temat tego, czego możemy się spodziewać.

Marvel's Spider-Man 2 to tytuł, który ma zadebiutować w 2023 roku prawdopodobnie wyłącznie na konsoli Playstation 5. O tym, że twórcy części pierwszej nie spoczną na laurach i będą kontynuować niezwykle ciepło przyjętą serię wiadomo było od dawna. Teraz, na imprezie PlayStation Showcase 2021 zapowiedziano oficjalnie tytuł, a także pokazano nam pierwszy trailer. Możemy się z niego dowiedzieć, że tym razem przyjdzie nam pokierować dwiema wersjami Spider-Mana, czyli tym w którego wciela się Peter Parker i tym, pod którego maską skrywa się Miles Morales.