Marvel

Outpost 2

Nowy trailer Spider-Mana zadebiutował w sieci! Czy twórcy pokazali nam przypadkiem więcej niż zamierzali?

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Nic zatem dziwnego, że wokół premiery nowego zwiastuna narosło sporo teorii na temat tego, co przyjdzie nam w kinie ujrzeć. Fani byli prawie, że pewni, że nowa zapowiedź pokaże nam na ekranie nie tylko Spider-Mana odgrywanego przez Toma Hollanda, ale także jego poprzedników, których portretowali Andrew Garfield i Tobey Maguire.

Nowy plakat i zapowiedź pełnego zwiastuna filmu Spider-Man: No Way Home. Pajączek zostanie z nami na dłużej?

Niedawne ogłoszenie dotyczące premiery kolejnego zwiastuna filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" sprawiło, że fani na całym świecie niecierpliwie wyczekują najbliższego wtorku. Dzisiaj Sony potwierdziło, że trailer pojawi się także w sieci. Wcześniej bowiem istniała opcja, że zostanie zaprezentowany jedynie wąskiemu gronu odbiorców na specjalnie przygotowanej z tej okazji imprezie. Zdecydowano się także zaprezentować nam nowy plakat, który znajdziecie poniżej.

Kultowy serial o X-Menach doczeka się kontynuacji!

Jeżeli mieliście okazję dorastać w latach dziewięćdziesiątych to z całą pewnością udało wam się natrafić na animowany serial poświęcony drużynie X-Menów. Produkcja była dla wielu z nas pierwszym kontaktem z superbohaterskim światem Marvela i chyba nie skłamię, gdy stwierdzę, że wyznaczyła pewien kierunek dla późniejszego rozwoju filmowej franczyzy. Niestety historia, a raczej jej zakończenie, pozostawiło po sobie spory niedosyt. Przez lata wydawało się, że fani muszą się po prostu pogodzić z faktem, że nie dane im będzie poznać dalszych losów tytułowej drużyny mutantów. 

Marvel's Spider-Man 2 zapowiedziane! Pierwszy zwiastun zdradza informacje na temat tego, czego możemy się spodziewać.

Marvel's Spider-Man 2 to tytuł, który ma zadebiutować w 2023 roku prawdopodobnie wyłącznie na konsoli Playstation 5. O tym, że twórcy części pierwszej nie spoczną na laurach i będą kontynuować niezwykle ciepło przyjętą serię wiadomo było od dawna. Teraz, na imprezie PlayStation Showcase 2021 zapowiedziano oficjalnie tytuł, a także pokazano nam pierwszy trailer. Możemy się z niego dowiedzieć, że tym razem przyjdzie nam pokierować dwiema wersjami Spider-Mana, czyli tym w którego wciela się Peter Parker i tym, pod którego maską skrywa się Miles Morales. 

Zakończyły się dokrętki do drugiej części Doktora Strange'a

Zdjęcia do filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness oficjalnie zakończyły się w kwietniu, ale wygląda na to, że część ekipy pracowała jeszcze na planie przy dokrętkach. Informacja o ich zakończeniu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Pracująca przy filmie stylistka fryzur Tricia Sawyer udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie zza kulis z charakteryzatorni, z podpisem "We’re not so Strange anymore! That’s a wrap.", co można odebrać jako wyraźny znak, że prace na planie dobiegły już końca. 

Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Venom: Let There Be Carnage jednak nie zaliczy opóźnienia?

Zbliżająca się jesień miała być czasem kilku głośnych premier kinowych związanych ze światem superbohaterów. Niestety coraz głośniej mówiło się o tym, że w sytuacji wzrostu zachorowań związanych z czwartą falą pandemii, studia filmowe zdecydują się przenieść swoje premiery na rok przyszły. Jedną z ofiar takiego działania miała stać się druga część Venoma. Wygląda jednak na to, że do kolejnego opóźnienia nie dojdzie. 

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Drugi sezon "What If...?" pokaże nam alternatywne historie dziejące się po "Avengers: Endgame"?

"What If...?" to pierwszy animowany serial Marvela, który wchodzi w skład MCU. Produkcja prezentuje nam alternatywne wersje rzeczywistości, w których znani nam dobrze bohaterowie odnajdują się w zupełnie innych rolach. Do tej pory mieliśmy okazję przekonać się, co by było, gdyby eksperymentowi z serum superżołnierza poddała się Peggy Carter, a także jak T'Challa sprawdziłby się w roli Star-Lorda. Były to zatem historie dotykające tematyki poruszanej w pierwszych dwóch fazach Marvel Cinematic Universe.