DC

Outpost 2

Animowana adaptacja Injustice: Gods Among Us z datą premiery!

Już jakiś czas temu ogłoszono, że Injustice doczeka się animowanej adaptacji, Produkcja miałaby od razu trafić na rynek DVD/Blu-Ray, a jej fabuła dość wiernie oddawałaby to, co dane nam było poznać w grze. Czas jednak mijał, a o filmie zrobiło się cicho, Fani zastanawiali się kiedy dane im będzie poznać nowe szczegóły związane z tym projektem. Jak się okazuje, na konkrety nie muszą już dłużej czekać. Injustice zadebiutuje 19 października tego roku. 

Michael Keaton potwierdzi pewien przeciek z planu Flasha?

Jakiś czas temu internet obiegła plotka, jakoby jednym z przeciwników Flasha w nadchodzącym filmie miał być zły Flash. Źródłem tej plotki było zdjęcie z planu na którym było widać zarówno Ezrę Millera, jak i identycznie ubranego człowieka stojącego naprzeciwko niego. Wówczas uznano, że najprawdopodobniej Barry Allen zmierzy się ze swoim odpowiednikiem z innej rzeczywistości. Teraz z kolei Michael Keaton zdradził w wywiadzie coś, co może taki obrót spraw potwierdzać. 

Co nas czeka w drugim sezonie Superman & Lois?

Zakończenie pierwszego sezonu przyniosło nam pewien zwrot akcji, który każe nam na nowo zastanowić się nad zmianami, jakie zaszły po teoretycznym zniszczeniu multiwersum. Nie da się zatem ukryć, że fakt ten zaintrygował widzów. Showrunner Todd Helbing zapewnia, że drugi sezon mocno skupi się właśnie na tych aspektach, a także pozwoli nam poznać reakcję Lois, a także wynikające z tego następstwa, na pojawienie się córki, której nigdy nie miała. 

The Suicide Squad zachwyca krytyków i rozczarowuje widzów? Niskie oceny nowej produkcji Jamesa Gunna!

Bardzo pochlebne opinie krytyków sprawiły, że oczekiwania wobec "The Suicide Squad" Jamesa Gunna wzrosły. Jak się jednak okazuje, widzowie, którzy mieli już okazję widzieć najnowszą produkcję DC nie są aż tak optymistycznie nastawieni wobec tego filmu. Niskie oceny wskazują raczej na rozczarowanie. Bardzo szybko pojawiły się też głosy, że jest to celowe działanie fanów twórczości Zacka Snydera, którzy rozgoryczeni postawą Warner Bros. wobec braku chęci na dalsze rozwijanie tak zwanego SnyderVerse, postanowili zaniżać oceny nowych produkcji wchodzących w skład DCEU.

Zdjęcia do filmu Black Adam ruszą już wkrótce!

O pojawieniu się w DCEU Black Adama mówiło się już od dawna. Spekulowano nawet, że będzie on przeciwnikiem Shazama w wydanym w 2019 roku filmie. Okazało się jednak, że twórcy mieli inne plany. Black Adam miał otrzymać własne widowisko, a wcielający się w postać Dwayne Johnson zdradził na swoim Instagramie, że już w tym tygodniu ruszą zdjęcia. 

Szkice koncepcyjne Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera. Jest i Zielona Latarnia!

Już po pierwszych zapowiedziach filmu mówiło się, że w "Lidze Sprawiedliwości" możemy spotkać przedstawicieli korpusu Zielonych Latarni. Ostatecznie okazało się, że faktycznie, na chwilę na ekranie pojawił się jeden z nich, jednak nie odegrał większej roli. Posłużył po prostu do zobrazowania skali bitwy, jaka miała niegdyś miejsce.

Liga Sprawiedliwości Jossa Whedona doczeka się wersji reżyserskiej?

Mająca swoją premierę w 2017 roku „Liga Sprawiedliwości” okazała się prawdziwą porażką. Film był kiepsko zmontowany, zawierał masę niepasujących do siebie ujęć, a historia wydawała się niekompletna. W dodatku antagonista w żadnym stopniu nie mógł się równać z przeciwnikami do jakich przywykliśmy choćby przy oglądaniu filmów Marvela. Nic zatem dziwnego, że o filmie chciałoby się jak najszybciej zapomnieć.

Nowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości zadebiutuje w przyszłym tygodniu!

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że 17 listopada Zack Snyder podzieli się z fanami czymś, co bezpośrednio wiąże się z powstającą wersją reżyserską "Ligi Sprawiedliwości". Oczywiście bardzo szybko stało się jasne, że chodzi o nowy zwiastun produkcji. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że faktycznie tego dnia o godzinie 9:00 czasu amerykańskiego przyjdzie nam się zapoznać z nowym materiałem, który na żywo w serwisie Vero będzie komentował sam reżyser.

Warner Bros. przesuwa daty premier. Wonder Woman zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Ten rok z całą pewnością nie należy do udanych. Ze wszystkich stron bombardują nas informacje

Zmiany dotknęły przede wszystkim najgłośniejszych tytułów, które miały się ukazać w najbliższych latach. "Matrix 4" zadebiutuje 22 grudnia 2021, a to oznacza, że pojawi się w kinach wcześniej niż pierwotnie planowano.