In memoriam

Outpost 2

Nie żyje Tomasz Knapik

Tomasza Knapika nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Był to człowiek, który gościł praktycznie w każdym domu w Polsce. Jako lektor podkładał głos w wielu znanych produkcjach. Nie ograniczał się jednak tylko do zawodu lektora. Wykładał także na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Transportu. Na uczelni tej sam uzyskał tytuł doktora. Specjalizował się w elektronice samochodowej. 

O śmierci Tomasza Knapika poinformował jego syn na swoim Instagramie. 

 

Zmarł Papcio Chmiel, twórca Tytusa, Romka i A'Tomka

Pożegnania nie są niczym przyjemnym, a już na pewno pożegnania z kimś, kto miał wpływ na całe pokolenia miłośników komiksów. Tak się bowiem składa, że na komiksach o Tytusie, Romku i A'Tomku wychowywały się całe pokolenia czytelników, których teraz połączyło uczucie pustki po stracie kogoś wyjątkowego.

Nie żyje Chadwick Boseman

Chadwick Boseman urodził się 29 listopada 1977 roku w Anderson. Marzenia o karierze związanej z filmem towarzyszyły mu już od najmłodszych lat. W 2000 roku ukończył reżyserię na Howard University w Waszyngtonie, a następnie rozpoczął naukę w British American Drama Academy. Przez kilka lat pracował także jako instruktor aktorstwa w Schomburg Center for Research in Black Culture. Pierwszym etapem w jego karierze był występ w serialu Brygada ratunkowa (2003 r.)