Wszystkie newsy

  "Droga ze stali i nadziei" już w sprzedaży!

  Dwadzieścia lat po nuklearnej wojnie świat powoli powstaje z kolan. Takiej prawdy dowiedzieliśmy się jako Artem w Metro Exodus, gdy opuściliśmy Moskwę, gdzie zatrzymał się czas. Droga stali i nadziei opowiada o bohaterach jak Artem, którzy przełamują wieloletni impas i ruszają w nieznane im rewiry, by odmienić swoje życie.

  Transpłciowa postać w Hogwarts Legacy jako wyraz sprzeciwu Avalanche wobec słów Rowling?

  Jak doskonale wiemy, studio Avalanche pracuje od dłuższego czasu nad pełnoprawną grą RPG rozgrywającą się w wykreowanym przez J.K. Rowling świecie. Czy kreator postaci pozwoli nam stworzyć transpłciową postać? Najnowsze plotki wskazują, że tak się właśnie stanie!

  „Droga stali i nadziei”: premiera nowej książki w Uniwersum Metro 2033 już 24 lutego!

  W zniszczonym nuklearną wojną świecie każdego, kto chce decydować o swoim życiu i przyszłości, czeka droga stali, na końcu której może ukaże się drżący miraż nadziei.

  Już jest – 4. tom fantastycznej serii „Droga Szamana” właśnie trafił na księgarskie półki!

  Jeżeli nie mogliście doczekać się kolejnego tomu "Drogi Szamana" to mamy dla was świetną wiadomość! Książka „Droga Szamana. Etap 4: Zamek Widmo” właśnie pojawiła się w sprzedaży!

  Serial animowany w świecie "Gry o tron"?

  Finał "Gry o tron" sprawił, że wielu widzów chciałoby najzwyczajniej w świecie zapomnieć o tym serialu. HBO nie ma zamiaru jednak rezygnować z tego uniwersum i już szykuje kolejne produkcje, które mają rozwinąć je w nowych kierunkach. Czy wśród nowych projektów znajduje się także serial animowany?

  Mechagodzilla pojawi się w filmie "Godzilla vs. Kong"?

  W zeszłym roku zaprezentowano zabawki mające promować długo oczekiwane widowisko, w którym Godzilla zmierzy się King Kongiem. Fani od razu dostrzegli, że jest wśród nich Mechagodzilla, której obecności w filmie nie potwierdzono. Wydaje się jednak, że pierwszy trailer może sugerować obecność stalowego giganta - no chyba, że twórcy postanowili nas trochę strollować.

  Cyberpunk 2077 z nowymi problemami. Po patchu 1.1 gry nie da się ukończyć?

  Delikatnie mówiąc "Cyberpunk 2077" nie zaliczył najlepszego startu. Gra sprzedała się w ogromnej ilości egzemplarzy, jednak ilość błędów (zwłaszcza na konsolach) sprawiła, że gracze poczuli się oszukani. Jak się okazuje, nowy patch naprawia sporo błędów, jednak przy okazji powoduje nowe.

  Remake "Diablo II" jednak powstaje? Blizzard angażuje dodatkowe siły do swoich projektów!

  Od paru lat krążą w sieci plotki na temat potencjalnego wydania nowej wersji kultowej gry "Diablo II". Swego czasu było nawet głośno w kwestii zaginionego kodu źródłowego produkcji, co miało skutecznie ukrócić marzenia o powrocie legendy. Pewne znaki wskazują jednak na to, że projekt ma szansę powstać!

  Zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2 wyciekła do sieci?

  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce faktycznie poznamy nowe szczegóły na temat premiery długo wyczekiwanej kontynuacji wielkiego hitu Techlandu z 2015 roku. W sieci pojawiła się grafika prezentująca zawartość edycji kolekcjonerskiej gry "Dying Light 2"!

  Pierwszy trailer "Godzilla vs Kong" zadebiutował w sieci!

  Po długich oczekiwaniach możemy w końcu zapoznać się z pierwszym trailerem widowiska "Godzilla vs Kong". Film, którego premiera była już kilka razy przekładana, zadebiutuje w marcu tego roku!


  Fatal error: Cannot declare class Efant_art_view_drupal56, because the name is already in use in /home/klient.dhosting.pl/gotan/efantastyka.pl/public_html/sites/all/themes/Kepler2/template.php on line 66