Wszystkie newsy

  „Piter. Bitwa bliźniaków” już w sprzedaży!

  Trzecia część cyklu Szymuna Wroczka opowiada o konflikcie. Lecz czy autor nas do tego nie przyzwyczaił? Czy we wcześniejszych powieściach nie ten właśnie obszar ludzkiego działania eksplorował? Nie inaczej jest w najnowszej odsłonie. Rozdział po rozdziale wciąga nas w mroczne realia petersburskiego metra. Ciągle na wysokich obrotach.

  Nowe wilki w stadzie K.I.D.S. – Mistrzowie z Lans Macabre i influencerzy organizują zdalną sesję RPG dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka

  Już 16 czerwca, o 16:00, odbędzie się wyjątkowa, zdalna sesja RPG z udziałem Influencerów, która zakończy program „Wilka Przygoda” – cykl sesji gier fabularnych online, umilających czas byłym i obecnym pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka w trudnym czasie globalnej izolacji. Organizatorem spotkania jest Fundacja K.I.D.S oraz grupa kreatywna Lans Macabre. Program „Wilka przygoda” to kontynuacja akcji #DołączDoStada, której celem jest wsparcie wdrożenia rozwiązań telemedycznych w Centrum Zdrowia Dziecka.

  Days of Wonder zapowiada Small World® of Warcraft®

  Paryż – 13 maja 2020 – wydawnictwo Days of Wonder ma przyjemność poinformować o współpracy z Blizzard Entertaiment, której owocem będzie wprowadzenie na rynek gry planszowej Small World® of Warcraft®! Gra łączy mechanikę Small World® ze znanym na całym świecie uniwersum Warcrafta®.

  "Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera ujrzy światło dzienne!

  To już koniec wszelkich spekulacji i domysłów. Po głośnej akcji #releasethesnydercut, a także intensywnych staraniach samego reżysera, Warner Bros. podjęło decyzję o ukończeniu tej wersji filmu i umieszczeniu jej w repertuarze swojej nowej platformy HBO MAX!

  Unreal Engine 5 zapowiedziany! Pierwsza prezentacja odbyła się na Playstation 5!

  Do tej pory to Microsoft prowadził w rywalizacji związanej z promowaniem nadchodzących konsol nowej generacji. Wygląda jednak na to, że Sony zrobiło własnie poważny krok w kierunku przejęcia pałeczki.

  "(Nie)Sprawna" z kolejnymi, prestiżowymi nagrodami!

  Miło nam poinformować, iż "(Nie)Sprawna", czyli film Adama Nowaka rozwijający uniwersum, które zapoczątkowała "Angel.A" może pochwalić się kolejnymi, prestiżowymi nagrodami!

  Premiera „Klątwy Kreatorów” już jutro!

  Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu Prawo Milenium będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą.

  Salazar Slytherin istnieje naprawdę. To azjatycka żmija

  Zespół naukowców z Indii po odkryciu nowego gatunku węża postanowił go nazwać imieniem Salazara Slytherina.

  Frankenstein w dwóch fantastycznych odsłonach z głośnymi nazwiskami!

  Brytyjski National Theatre przygotował sceniczną adaptację „Frankensteina” w reżyserii Dany'ego Boyle'a, a właściwie… dwie adaptacje.

  Sukces "(Nie)Sprawnej" na festiwalu filmowym Independent Shorts Awards! To jednak nie koniec dobrych wieści!

  Miło nam poinformować, że realizowany przez Adama Nowaka film "(Nie)Sprawna" odniósł prawdziwy sukces w prestiżowym hollywoodzkim festiwalu filmowym Independent Shorts Awards! Produkcja znalazła się także w finale Oniros Film Awards®!