Wszystkie newsy

Szykuje się kolejny prequel "Gry o tron"?

Pamiętacie jeszcze o "Grze o tron"? George R.R. Martin w dalszym ciągu pracuje nad szóstym tomem cyklu, czyli "Wichrami Zimy", a stacja HBO, niezrażona kiepskimi recenzjami finału swojego serialu, postanowiła pomyśleć o kolejnym prequelu.

Copernicon już w ten weekend!

Już w ten weekend rozpoczyna się kolejna edycja Coperniconu, czyli jednego z najpopularniejszych konwentów w naszym kraju. Twórcy przygotowali dla uczestników całą masę atrakcji! Poniżej prezentujemy szczegóły.

Znamy obsadę "The Watch" na podstawie powieści Terry'ego Pratchetta

Po wielu latach przebąkiwania w mediach o ekranizacji serii o Straży Miejskiej Terry'ego Pratchetta, nareszcie projekt ruszył do przodu i wiemy, kto wcieli się w najważniejszych członków obsady.

"Instytut" Kinga będzie miniserialem

O tym, że utwory literackie Stephena Kinga są rozchwytywane przez studia filmowe, nie trzeba nikomu mówić. Tym razem prawa do ekranizacji najnowszej powieści Instytut sprzedały się jeszcze przed premierą samej książki. Kto zajmie się przeniesieniem historii na mały ekran?

Hailee Steinfeld będzie następczynią Hawkeye'a?

Młoda aktorka znana m.in. z filmów Pitch Perfect oraz Bumblebee ma okazję, aby wcielić się w rolę Kate Bishop. Czy Steinfeld przystanie na tę propozycję?

"Mroczne cienie" ponownie będą serialem

Na mały ekran powróci klasyczny serial Dark Shadows z lat 60. Stacja CW i Warner Bros. zapowiedzieli, że będzie on kontynuacją hitu sprzed ponad pięćdziesięciu lat.

Matrix 4 to od teraz film o... lodach?

Serwis Production Weekly podzielił się z czytelnikami małą ciekawostką związaną z pracą nad nową odsłoną Matrixa. Okazuje się, że roboczy tytuł filmu brzmi "Project Ice Cream" (Projekt lody).

Komiksy DC z polskimi motywami na okładce!

Naprawdę oryginalnym i ciekawym podejściem wykazało się wydawnictwo Egmont, które we współpracy z polskimi artystami przygotowało kolekcję komiksów DC prezentujących na okładkach superbohaterów na tle charakterystycznych dla naszego kraju obiektów.

"Joker" zgarnia Złotego Lwa!

"Joker", czyli film o genezie jednego z najpopularniejszych przeciwników Batmana zgarnął statuetkę Złotego Lwa podczas festiwalu filmowego w Wenecji!

"Doktor Sen" doczekał się finałowrgo zwiastuna!

Najnowszy zwiastun kolejnej produkcji Mike'a Flanagana czyli ekranizacji powieści "Doktor Sen" Stephena Kinga jest już dostępny w sieci i z całą pewnością pokazuje czego tak naprawdę możemy spodziewać się po fabule nadciągającego widowiska.