Fani z utęsknieniem wyczekują jakichkolwiek informacji na temat "Wichrów Zimy". Tymczasem George R.R. Martin najwyraźniej nie ma zamiaru się z niczym spieszyć.

"The Mandalorian" to pierwszy aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen, który jest obecnie realizowany na zlecenie platformy Disney+.

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od premiery drugiego trailera zapowiadającego przyszłoroczne widowisko "Kapitan Marvel"!

Prawdopodobnie już w tym tygodniu otrzymamy pierwszy zwiastun "Avengers 4". Informacja nie została jeszcze potwierdzona, jednak jej źródło wydaje się prawdopodobne.

W księgarniach dostępne są już "Cynobronowe pola", czyli debiutancka powieść Aleksandry Radlak.

14 lutego 2019 roku do kin wchodzi Alita: Battle Angel wyczekiwana adaptacja mangi Yukito Kishiro.

Trzeci sezon "Daredevila" zebrał naprawdę świetne recenzje i twórcy zadeklarowali, że mają pomysł na kontynuowanie historii.

Ryan Reynolds od dawna stara się nakłonić Hugh Jackmana do powrotu do kina superbohaterskiego.

Już tylko niecały miesiąc dzieli nas od premiery "Aquamana", czyli jedynego widowiska wchodzącego w skład DC Expanded Universe, którego premiera odbędzie się w tym roku.

Pojawienie się Red Skulla w "Avengers: Infinity War" było dla wielu widzów zaskoczeniem.

Czy dobra literatura może być dostępna za darmo? Oczywiście, że tak!

Już 29 listopada, nakładem wydawnictwa SQN, ukaże się debiutancka powieść Aleksandry Radlak nosząca tytuł "Cynobronowe pola". Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawniczym.

"The Legend of Zelda: Breath of the Wild" ustawiło niesamowicie wysoko poprzeczkę dla kolejnej gry rozgrywającej się w tym uniwersum.

Studio Lain wyda album Armie zdobywcy Jeana-Claude'a Gala (ilustracje) i Jeana-Pierre'a Dionneta (scenariusz). Premiera planowana jest na połowę grudnia.

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy trailer nowej wersji "Króla Lwa". Tym razem jednak nie otrzymamy tradycyjnej animacji, a film wykonany praktycznie całkowicie za pomocą CGI.

24 listopada w Katowickim Empiku Silesia (Chorzowska 107) odbędzie się spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim twórcą takich książek jak "Achaja" czy "Virion".

Do sklepów trafiła najnowsza gra wydawnictwa Portal Games zatytułowana Gizmos. Jej twórcami są , Phil Walker-Harding oraz Eric M. Lang.

Sony jest najwyraźniej zadowolone z wyników finansowych "Venoma" gdyż już teraz zdecydowało się zarezerwować dwie daty na kolejne widowiska Marvela.

Ex Libris to gra o kolekcjonowaniu wyjątkowych ksiąg z jeszcze bardziej wyjątkowymi tytułami!

Nieco ponad rok dzieli nas od premiery IX części "Gwiezdnych wojen".

Jedyny taki turniej w Tarnowskich Górach, w dodatku naprawdę wyjątkowy! Poza rywalizacją i świetną zabawą możecie spełnić dobry uczynek!

Pojawił się ostateczny zwiastun Aquamana, czyli filmu o jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum DC. Produkcja trafi do kin 21 grudnia!

Od razu pragniemy wyjaśnić, że nie mamy niestety na myśli trzeciej odsłony Half-Life'a, jednak produkcja, o której będzie mowa, także zdołała urosnąć już do rangi prawdziwej legendy.

Lucrum Games ruszyło z przedsprzedażą swojej nowej gry "Dochodznie. Detektywi kontra zabójcy".

W sieci udostępniono najnowszy, pieciominutowy zwiastun One Piece: World Seeker, gry inspirowanej mangą autorstwa Eiichirō Ody wydawanej w Polsce przez JPF.

"Pola Zieleni" od Czacha Games zostały ufundowane już w drugą dobę od rozpoczęcia zbiórki na platformie Zagramw.to. Przypomnijmy, że próg wynosił 40,000 zł

Pierwsza zapowiedź "Shazama" wywołała naprawdę pozytywne reakcje wśród fanów i sprawiła, że wiele osób z utęsknieniem zaczęło czekać na film.

Trzeci sezon Daredevila okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Produkcja powróciła do klimatu znanego nam z poprzedniego sezonu, a także przywróciła na ekranie postać Kingpina.

Andrzej Sapkowski udzielił ostatnio wywiadu dla hiszpańskiej gazety "Clarin".

Nasza redaktorka, Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak, zajęła pierwsze miejsce w kategorii "wrześnian" w XVI dyktandzie Wrzesińskim!